O prostredí

Lokalita

Kemp Baško Polje sa nachádza v jednom z najkrajších a najobľúbenejších letovísk Chorvátska – Makarskej riviéry, ktorú obklopuje nádherné pohorie Biokova s najvyšším vrcholom Sv. Jura – 1 762 m. n. m. v blízkosti mesta Baška Voda. Spomínané mestečko Baška Voda, vzdialené od kempu asi 900 m, je ideálnym miestom cestového ruchu. V meste sa nachádzajú dlhé kamienkové pláže, prístav a ponúka rôzne športové a oddychové možnosti. Nájdete tu detské ihriská, futbalový štadión, ihriská na tenis, malebné kaviarničky a cukrárne, plážové disco kluby, reštaurácie a pizzerie, tržnicu a nákupné centrum s rozličným tovarom.

Zobraziť Chorvátsko – kemp Baško Polje na väčšej mape

Pláž

Pláž je zložená z drobných okruhliakov a má pozvoľne klesajúci spád do mora. Vhodná aj pre menšie deti a neplavcov. Hovorí sa, že Jadranské pobrežie je perla medzi pobrežiami. More patrí k najčistejším na svete, preto je vhodné pre ľudí s kožnými problémami, je priezračné a osviežujúce, priam láka ponoriť sa do jeho vĺn počas teplých a slnečných letných dní. Celý pobyt si spríjemníte pohľadom na západ slnka priamo z kamenného móla.

Na pláži nájdete veľa možností ako sa zabaviť. Možete si vychutnať  jeden zo zábavných vodných športov, zahrať si plážový volejbal alebo sa potápať a „loviť“ morských ježkov.