O kempe

Kemp

Baško Polje sa nachádza cca 20 min pohodlnej chôdze od mesta Baška Voda, s ktorým ho spája pobrežná promenáda. Samotný kemp sa nachádza uprostred píniového lesa, vhodného aj pre astmatikov a ľudí s ochoreniami dýchacích ciest. Je obklopený zeleňou, ktorá Vám zabezpečí príjemný tieň počas horúcich a slnečných letných dní.

V kempe sa nachádzajú mobilné domčeky, ktoré ponúkajú počas pobytu pohodlné ubytovanie len 350 m od pláží Jadranského mora. Sú rozmiestnené blízko pri sebe, preto nikdy nestratíte kontakt s kamarátmi. V kempe sa tiež nachádza „Biely dom“ – miesto pre všetkých v podobe sedenia s prístreškom, ktorý ponúka možnosti trávenia času v kempe –  posedenie s priateľmi,  filmové večery (premietanie filmov na veľkom plátne), hranie kariet či stolných hier a iných aktivít.

Priamo v kempe nájdete:

  • potraviny (rozličný sortiment),
  • miestnu pekáreň (čerstvé sladké aj slané pečivo),
  • zmenáreň,
  • ihriská na basketbal, malý futbal, volejbal a ping pong
  • a popri pláži obchod so suvenírmi a rozličným tovarom (nafukovačky, potápačské okuliare,…) a diskotéky.

Voľnočasové aktivity

Vhodnú formu zábavy si v našom kempe nájde každý. Možnosti trávenia voľného času sú veľmi bohaté – od opaľovania sa a leňošenia pri mori až po splavovanie vo vlnách. K dispozícii máte:

plážové športy (jazda na banáne alebo na kolesách, parasailing, vodné bicykle a skútre, vodné lyže,…)
fakultatívne výlety na blízke ostrovy,
rafting,
potápanie, fotenie pod vodou,
večerné diskotéky v kempe alebo blízkom mestečku Baška Voda
animačný program Zvedaví vedci.

Nesmieme zabudnúť, že aj tí najväčší gurmáni si prídu na svoje! Poteší Váš množstvo reštaurácií s veľkou ponukou miestnych špecialít. Čakajú na Vás aj pouliční palacinkári so sladkými dobrotami a tešiť sa môžete aj na obrovské kopčeky vychýrenej jadranskej zmrzliny.

V blízkosti kempu a v meste nájdete aj trhy, ktoré ponúkajú množstvo tovaru s rozličným zameraním. Určite Vám padne do oka nejaký pekný kúsok, vyberiete originálne darčeky pre svojich blízkych a nakúpite krásne suveníry, ktoré Vám budú slúžiť ako spomienky na nezabudnuteľný pobyt.

Spoločenská terasa – miesto pre všetkých

Drevená terasa prekrytá markízami je Vám k dispozícii počas celého pobytu. Je prístupná  všetkým účastníkom a slúži na posedenie s priateľmi, večerné kino, hranie kariet a spoločenských hier. Je to skrátka miesto určené na oddych a zároveň miesto, kde je vždy veselo.

Pre Vás všetkých!

Hry a iné

Nudiť sa rozhodne nebudete ani chvíľu! V prípade záujmu Vám delegát rád zapožičia softbal, rakety na pinpong, badminton, lopty, švihadlá, twister, kolobežky alebo zaujímavé časopisy.

 

Lekárska starostlivosť

lekárnička k dispozícii u delegáta,
neustála prítomnosť auta s vodičom v kempe,
ambulancia a lekáreň v Baške Vode,
najbližšia nemocnica v Makarskej (cca. 7 km),
odporúčame poistenie liečebných nákladov v zahraničí alebo európsky zdravotný preukaz.