Dobrovoľníci

Už niekoľko rokov k našim podujatiam neodmysliteľne patria dobrovoľníci – Zvedaví vedci, ktorí spoločne s deťmi skúmajú tajomstvá vedy pomocou hravých a zábavných pokusov. Pre záujemcov o spoluprácu každoročne organizujeme školenie, kde sa dozvedia viac o animačnom programe dozvedia a o tom, ako hrou vzbudiť u detí záujem o vedu a techniku. Po úspešnom zvládnutí záverečného testu získajú osvedčenie s celoštátnou platnosťou, ktoré je akreditované Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu. Šikovných absolventov radi privítame na našich podujatiach – napríklad počas Medzinárodného dňa detí, v denných táboroch či letných pobytových táboroch.

Animačný program Zvedaví vedci hravou formou podnecuje tvorivosť účastníkov prostredníctvom zaujímavých pokusov pod dohľadom vyškolených animátorov, ktorí pracujú s materiálmi bežne dostupnými v domácnosti v laboratóriu pod holým nebom. Aktivitami podnecuje k zmysluplnému tráveniu voľného času a cieľom je aj vytvorenie pozitívneho vzťahu k bádaniu, vede a technike.

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac, neváhajte a píšte Janke na petruskova@amavet.sk alebo volajte na číslo +421 905 506 312.

Alebo stačí len vyplniť stručný dotazník a ozveme sa my.

Dobrovoľníci

Lucia Szabová

Animátorka a táborová vedúca

Alexander Valach

Animátor

Juraj Vasek

Animátor a táborový vedúci

Dávid Richter

Animátor a táborový vedúci

Michaela Kardohelyová

Animátorka a táborová vedúca

Martin Králíček

Animátor a táborový vedúci