Letné tábory

Letný tábor Zvedavých vedcov – Piesok-Modra 2022

Pobytový tábor Zvedavých vedcov je ideálna voľba pre deti a mládež od 8 do 13 rokov. Vychutnajú si podnetné leto v prírode plné tvorivých aktivít, pokusov, bádania a zábavy pod dohľadom vyškolených animátorov. V programe sú netradičné experimenty zvedavých vedcov pod holým nebom (slonia zubná pasta, lávová lampa a ďalšie), niečo pre šikovné ruky, súťažné aktivity či dobrodružné výlety.

Termíny:

Prihlásiť sa môžete emailom na prochaska@amavet.sk alebo telefonicky 0905 506 312. Prihlášky si môžete stiahnuť kliknutím na daný turnus, prípadne vám ich obratom zašleme na vyžiadanie.

Účastnícky poplatok zahŕňa náklady na ubytovanie v penzióne (7 nocí), plnú penziu, táborových vedúcich, členský poplatok AMAVET-u, lekárničku a materiál na aktivity.

Ubytovanie je zabezpečené v turistickom penzióne Huncokár výhradne pre náš tábor. Nachádza sa v CHKO Malé Karpaty s množstvom príležitostí na aktívne trávenie voľného času. V blízkom okolí penziónu sa nachádza viacero rekreačných športovísk, astronomické observatórium, vodné nádrže a rozhľadne.