Letné tábory

Ponuka táborov na rok 2020

Tábor zvedavých vedcov je ideálna voľba pre deti a mládež do 16 rokov. Vychutnajú si podnetné leto pri mori plné tvorivých aktivít, pokusov, bádania a zábavy pod dohľadom vyškolených animátorov. V programe sú netradičné experimenty zvedavých vedcov pod holým nebom (slonia zubná pasta, lávová lampa a ďalšie), niečo pre šikovné ruky, maxifutbal, ping pongové turnaje, plážové športy, kúpanie vo vlnách Jadranu či dobrodružné výlety do okolitých miest.

Kedy?                Za koľko?
07.08. – 16.08. 2020 381 € (do 12 rokov) 388 € (od 12 do 18 rokov)

 

Účastnícky poplatok platí pre dieťa do 18 rokov a zahŕňa náklady za autobusovú dopravu z Bratislavy do kempu Baško Polje a späť (s možnosťou bezplatného nástupu v ZM, NR, TT), 7x ubytovanie v mobilných domčekoch, 7x plnú penziu, táborových vedúcich, povinný pobytový a registračný poplatok, členský poplatok AMAVETu, posteľnú bielizeň, poplatok za vodu, elektrinu a plyn, lekárničku, materiál na aktivity.

Pobyt v Chorvátsku sa nezaobíde bez Európskeho preukazu zdravotného poistenia (na požiadanie vystaví príslušná zdravotná poisťovňa) alebo poistenia liečebných nákladov v zahraničí, ktoré vám v prípade záujmu radi zabezpečíme za doplatok 11 € na celý pobyt.

V prípade záujmu vedúci priamo na mieste zabezpečia fakultatívne výlety, ktoré nie sú zahrnuté v nákladoch za táborové aktivity. K najobľúbenejším výletom patrí nočná plavba loďou do Makarskej, rybací piknik na ostrove Brač a pre odvážnejších rafting na rieke Cetina pod dozorom skúsených inštruktorov. Viac o výletoch

Podľa uváženia rodičov odporúčame deťom pripraviť najmä na fakultatívne výlety, v prípade súhlasu vodné atrakcie (parasailing, zorbing, vodný banán…), doplnkovú stravu podľa chuti (ovocie, nanuky, miestne pečivo, obľúbené nápoje,…). V Chorvátsku sa platí kunami, ktoré sa počas leta dajú zakúpiť aj v niekoľkých bankách na Slovensku. Ďalšou možnosťou sú eurá, ktoré je možné vymeniť za kuny priamo na mieste. Rodičov prosíme, aby deťom nedávali zbytočne veľké sumy peňazí a predišli tým obavám zo straty.

V prípade nízkeho veku alebo špeciálnych potrieb dieťaťa sa tábora môžu zúčastniť ako sprievod aj dospelí.