Denný tábor

AMAVET opäť pripravuje tradične denný tábor pre deti v Bratislave. Podujatie je vhodné najmä pre deti od 7 do 12 rokov. Pripravený máme pre nich animačný program zvedavých vedcov, ktorý formou bádateľských aktivít hravo podnecuje záujem o vedu a poznanie. Program tábora je doplnený aj o vonkajšie aktivity, športové hry alebo lodičky v Zálesí pod dohľadom skúsených inštruktorov, návštevu Aurélia či program na Strojníckej fakulte STU, prípadne prírodovedné aktivity s Mestskými lesmi Bratislava.

Termíny:

Miesto konania:  Bratislava-Rača a okolie

Účastnícky poplatok: 135 €

V cene je zahrnutá aj strava (desiata, obedy s výberom niekoľkých jedál), pitný režim, materiálne zabezpečenie, preprava, vstupné a samozrejme animátori s vedúcim tábora.

Harmonogram tábora bude postupne aktualizovaný.

Príchody a odchody

Rodič privedie dieťa každý deň ráno v čase od 8:00 do 8:30 do ZŠ Tbiliská (hlavný vchod). Vaše dieťa si môžete prevziať poobede v čase od 16:30 do 17:00 na rovnakej adrese. 

Prihlásiť sa môžete mailom na prochaska@amavet.sk alebo telefonicky 0905 506 312. Obratom vám zašleme prihlášku a program tábora.

 

Ako bolo na tábore minulý rok sa môžete pozrieť na tomto odkaze, prípadne v roku 2021 tu, v roku 2020 tu, alebo na videách nižšie.

Denný tábor Zvedavých vedcov pripravujeme s podporou MČ Rača.

Denný tábor 2020

Ukážka z denného tábora 2018

Ukážka z denného tábora 2019