Letné pobyty v Chorvátsku pre Račanov

Letné pobyty v Chorvátsku pre Račanov

S podporou MČ Rača pripravuje AMAVET aj tento rok tradičný letný tábor Zvedavých vedcov v chorvátskom kempe Baško Polje. Konať sa bude 7. augusta a ešte stále je možné prihlásiť sa. V kempe, kde máme pripravené plne vybavené mobilné domy pri mori, sa pravidelne konajú aj školy v prírode a ďalšie podujatia pre mládež.

Vzhľadom na to, že sme museli tento rok naštartovať letné aktivity neskôr, vznikol nám neskôr počas leta priestor a môžeme ponúknuť ubytovanie rodinám na letné pobyty pri mori. Bola by škoda nevyužiť všetky mobilné domy a radi by sme ich so zľavou 10% ponúkli tým, ktorí sú nám blízki – Račanom.

Stačí sa preukázať tým, že tu žijete, a máte nárok na nižšie uvedené zľavy.

 

V auguste vlastnou dopravou:

15. august (deň príchodu do kempu) – 22. august (deň odchodu) : účastnícky poplatok 202,50 €/ osoba (zľava už zarátaná)

22. august29. august : účastnícky poplatok 202,50 €/ osoba

29. august5. september : účastnícky poplatok 182,70 €/ osoba

 

V septembri autobusom z Bratislavy (cena dopravy je už zarátaná):

4. september (odchod z BA) – 13. september (návrat domov) : účastnícky poplatok 150 €/ osoba

11. september20. september : účastnícky poplatok 140 €/ osoba

 

Z čoho sa skladá cena? Mobilný dom ráta so zaplnenosťou 4 osobami. (Viac info o domoch tu.) Každý účastník platí účastnícky poplatok (v cene je ubytovanie, služby delegáta a v septembri aj doprava autobusom) + registračný poplatok (15 € dospelý, 8 eur dieťa). Za neobsadené lôžko sa platí 70 €.

Príklad: Dvaja dospelí a dieťa chcú mobilný dom od 29. augusta. Spolu 3 účastníci (3 x 182,70 €), 1 neobsadené lôžko (70 €), registračné poplatky (2x 15€ a 1x 8€). Všetko spolu 656,10 €.

Ak by ste radi vycestovali v auguste a nemáte vlastnú dopravu, pomôžeme vám so zabezpečením dopravy. Ak by ste chceli vycestovať, ale v iných termínoch, prípadne iný počet dní, ako v uvedených turnusoch, takisto je možná dohoda. Stačí sa len informovať o dostupnosti.

Momentálne je v kempe menej ľudí. Všetky služby bežia ako zvyčajne. Niektorí ľudia majú obavy z epidemickej situácie. Opatrnosť je samozrejme na mieste. V Baško Polje však všetko funguje podobne ako na Slovensku. Kemp je pomerne izolovaný a cesta prebehla hladko ako tam, tak aj naspäť. Napriek tomu, že médiá niekedy dramatizujú správy, cítili sme sa bezpečne.

V prípade záujmu sa môžete ozvať telefonicky 0905 506 312, emailom na prochaska@amavet.sk alebo sa zastavte u nás na Hagarovej 4.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.