Škola v prírode a skupiny

Kemp Baško Polje vytvára ideálne podmienky pre školy v prírode, športové sústredenia či školské výlety.

Vychutnajte si 10 dní plných dobrodružstva, výletov, zábavy a priezračného Jadranského mora.

Ubytovanie v moderných mobilných domčekoch v prostredí píniového lesa, cca 400 metrov od pláže s pozvoľným vstupom do mora. Škola v prírode s nespočetnými možnosťami výletov po okolí, využitie plážových i „suchozemských“ športov.

Zaujať žiakov sa v poslednom období javí ako nie príliš jednoduchá úloha. A my to vieme. Aj preto sme ako pomôcku pripravili animačný program Zvedaví vedci zameraný na netradičné experimenty v laboratóriu pod holým nebom, vďaka ktorému sa nudiť určite nebudete!

Vyberte si svoj termín a využite našu skvelú ponuku a výhody pre skupiny, ktoré vám ponúkame.

Praktické info

Kemp Baško Polje sa nachádza na pobreží Jadranského mora v jednom z najkrajších a najobľúbenejších letovísk Chorvátska – Makarskej riviéry, ktorú obklopuje nádherné pohorie Biokovo v blízkosti mesta Baška Voda, s ktorým ho spája pobrežná promenáda. Je obklopený píniovým lesom, ktorý Vám zabezpečí príjemný tieň počas horúcich a slnečných letných dní a priaznivo pôsobí aj na astmatikov a ľudí s ochoreniami dýchacích ciest.

Možnosti využitia voľného času sú bohaté a vhodnú formu zábavy si tu nájde každý – od opaľovania sa a leňošenia pri mori až po dobrodružné výlety do okolitých miest.

Ubytovanie je zabezpečené v moderných mobilných domčekoch napojených na vodu, kanalizáciu a elektrickú energiu, vhodných pre max. 5 osôb, s obytnou plochou 24m2 a kompletne zariadených nábytkom. K dispozícii sú dve spálne, sprchový kút s toaletou a obytná miestnosť vybavená kuchynským kútom.

Stravovanie účastníkov je zabezpečené v reštaurácii hotela ALEM. V prípade záujmu (aspoň 30 osôb) je možné do kempu objednať celodennú stravu u slovenského partnera.

Do kempu vás pohodlne dopraví náš komfortný autobus!